Na początku lipca DIANA NATO ogłosi drugi nabór dla firm technologicznych, które pracują nad rozwiązaniami mogącymi zmienić świat. Po zeszłorocznym sukcesie, gdzie 44 firmy dołączyły do pilotażowego programu DIANA, wzmacniając rozwój swoich biznesów i rozszerzając sieci kontaktów w ramach Sojuszu, oczekiwania wobec nadchodzącej edycji są wysokie.

Wyzwania, z którymi będą mogły zmierzyć się firmy w tegorocznej edycji, zostaną opublikowane w pierwszym tygodniu lipca na stronie DIANA: https://www.diana.nato.int/.

Webinar Aplikacyjny – Wszystko, co Musisz Wiedzieć

Zespół PFR serdecznie zaprasza na pierwszy webinar aplikacyjny poświęcony programowi DIANA.

Kiedy: 11 i 23 lipca 2024, godz. 10:00

Tematy:

  • 11 lipca godz. 10:00: „Jak skutecznie aplikować do DIANA – doświadczenia z edycji pilotażowej” – dowiesz się, czym jest akcelerator DIANA i jak do niego aplikować, poznasz tematykę wyzwań oraz doświadczenia polskiej firmy Revobeam z I edycji DIANA.
  • 23 lipca godz. 10:00: „Wyzwania DIANA 2024 – zadawaj pytania bezpośrednio Zespołowi DIANA NATO” – spotkanie z przedstawicielami akceleratora DIANA.

Link do zapisu: https://www.interankiety.pl/f/yED94jo7

Zespół PFR serdecznie zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych, jak również do udostępnienia informacji wśród osób, które mogą być zainteresowane tematyką. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje program DIANA, oraz jak można wziąć w nim udział i skorzystać z unikalnych zasobów oraz wsparcia, jakie oferuje NATO.

Dlaczego Warto?

Program DIANA to nie tylko szansa na rozwój technologiczny, ale także nawiązanie kluczowych kontaktów w międzynarodowym środowisku innowacji i obronności. Firmy, które brały udział w pierwszej edycji, takie jak polska firma Revobeam, podkreślają korzyści płynące z uczestnictwa – od wsparcia merytorycznego po szeroką sieć kontaktów, która otwiera nowe możliwości biznesowe.

Dołącz do webinaru, aby dowiedzieć się, jak Twoja firma może stać się częścią tej wyjątkowej inicjatywy i razem z nami zmieniać świat na lepsze.

źródło