Jak zbudować dobry biznes i markę osobistą oraz własne social media? Tego dowiesz się 26 marca w Słubicach podczas spotkania, które organizuje Departament Gospodarki i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego.

Na spotkanie mentoringowe zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu, a także rozwinąć umiejętności osobiste.

Podczas wydarzenia poznasz:

  • ofertę Urzędu Marszałkowskiego skierowaną dla przedsiębiorców,
  • informacje o możliwości pozyskania Funduszy Europejskich,
  • propozycję Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost skierowaną do biznesu,
  • a także weźmiesz udział w networkingu z innymi uczestnikami.

Gościem specjalnym gorzowskiego spotkania będzie Paweł Tkaczyk – ekspert od marketingu i budowania marki, głównie poprzez grywalizację oraz storytelling. Wykładowca studiów MBA, wielokrotny prelegent TEDx oraz innych konferencji. Znajduje się w czołówce osobowości związanych z marketingiem w Polsce. Autor wielu książek, regularnie pisze do branżowych czasopism. Temat prelekcji P. Tkaczyka to Trendy to nie wszystko, czyli o stałych elementach w budowaniu dobrego biznesu i marki.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 26 marca w Słubicach, o godz. 18.00 w Hotelu Villa Casino przy ul. Mickiewicza 11. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do rejestracji: https://forms.gle/HsAEbGXoc6nTaSHq7

Więcej informacji na temat wydarzenia:

Kolejne spotkanie odbędzie się:
4 kwietnia w Zielonej Górze – udział Janiny Bąk.