Jak zbudować dobry biznes i markę osobistą oraz własne social media? Jak analizować i interpretować badania rynkowe, by osiągnąć sukces? Tego wszystkiego dowiesz się na spotkaniach organizowanych przez Departament Gospodarki i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Na spotkania mentoringowe zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu, a także rozwinąć umiejętności osobiste.

Podczas spotkania poznasz:

  • ofertę Urzędu Marszałkowskiego skierowaną dla przedsiębiorców,
  • informacje o możliwości pozyskania Funduszy Europejskich,
  • propozycję Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost skierowaną do biznesu,
  • a także weźmiesz udział w networkingu z innymi uczestnikami.

Gośćmi specjalnymi spotkań będą:

Paweł Tkaczyk – ekspert od marketingu i budowania marki, głównie poprzez grywalizację oraz storytelling. Wykładowca studiów MBA, wielokrotny prelegent TEDx oraz innych konferencji. Znajduje się w czołówce osobowości związanych z marketingiem w Polsce. Autor wielu książek, regularnie pisze do branżowych czasopism. Temat prelekcji P. Tkaczyka to Trendy to nie wszystko, czyli o stałych elementach w budowaniu dobrego biznesu i marki.

oraz

Janina Bąk – polska statystyczka, blogerka, influencerka, nauczycielka akademicka, aktywistka społeczna, autorka książek, szerzej znana pod pseudonimem Janina Daily. Popularyzatorka nauki, aktywistka, napisała dwie bestsellerowe książki o statystyce, wygłosiła trzy wykłady TEDx. Temat prelekcji J. Bąk to Wizualizacja danych + data storytelling/wystąpienia publiczne.

Terminy oraz miejsca spotkań (start każdego spotkania o godz. 18.00):

  • 29 lutego (czwartek) – Gorzów Wlkp. – Hotel Bulvar (ul. Łużycka 35) – udział Pawła Tkaczyka
  • 12 marca (wtorek) – Nowa Sól – Hotel Sjesta (ul. Sidorskiej 3) – udział Pawła Tkaczyka
  • 21 marca (czwartek) – Żary – Glas Hotel (ul. Witosa 50) – udział Janiny Bąk
  • 26 marca (wtorek) –  Słubice – Villa Casino (ul. Mickiewicza 11) – udział Pawła Tkaczyka
  • 4 kwietnia (czwartek) – Zielona Góra – Srebrna Góra (Plac Słowiański 10) – udział Janiny Bąk

Udział w wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny. Link do rejestracji będziemy podawać w osobnej wiadomości w terminie około tygodnia przed każdym ze spotkań.

Link do rejestracji na pierwsze spotkanie w Gorzowie Wlkp.: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVZg0NaBf79etuGDgbZQg1C1Ta-8aVkiaSxSqx_2eHzwX2zg/viewform

Wszelkie informacje na temat wydarzenia:

źródło