Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne:

Kierunek – Eksport: Rynek brytyjski

12 grudnia br., godz. 9:30-12:30

ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra

Przy wsparciu izby British-Polish Chamber of Commerce zapraszamy na piąte seminarium: „Kierunek Eksport”.
Tym razem poznamy drogę wejścia na rynek brytyjski.

Co w programie? 

Firma w Wielkiej Brytanii po Brexicie – rozpoczynasz działalność? A może szukasz informacji, jak ulokować firmę na rynku brytyjskim? Dowiesz się jak to zrobić w nowej rzeczywistości!

Dodatkowo: na spotkaniu uzyskasz informację o możliwości pozyskania środków  finansowych w  Programie Fundusze Europejskie dla Województwa Lubuskiego  – oferta Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego dla Przedsiębiorców.

Kto prowadzi spotkanie?

Michael Dembiński  – Chief Advisor  w  British-Polish Chamber of Commerce – praktyk w relacjach polsko-brytyjskicj, od lat łączy biznesy i wprowadza firmy polskie na rynek brytyjski oraz brytyjskie na rynek polski. Polsko-Brytyjska Izba Handlowa od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej. Aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych, promuje najlepsze praktyki.

———————————————————————————

Agenda:

09:30-9:40 Otwarcie spotkania

09:40-10:40 Rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej na rynku brytyjskim:

Założenie spółki, analiza rynku, wiodące branże, uwarunkowania prowadzenia działalności,
możliwości finansowania biznesu na rynku brytyjskim.

10:40-11:40 Jak pozyskać partnerów biznesowych w Wielkiej Brytanii ?
Jak prowadzić biznes z brytyjskimi przedsiębiorcami ? – praktyczne wskazówki

11:40 Dyskusja /Przerwa kawowa

12:00-12:30 „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorstw” – Joanna Powchowicz – specjalistka ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.


Warunkiem udziału w spotkaniu jest wysłanie e-maila zgłoszeniowego na do dnia 11 grudnia br. z podaniem: nazwy firmy,  branży oraz imienia i nazwiska uczestnika lub zgłoszenie telefoniczne na nr tel. 533 322 619

Serdecznie zapraszamy! 

zródło