Cyfryzacja to wyzwanie, ale także ogromna szansa na rozwijanie firm i dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych. Firmy, które skutecznie przystosują się do tego, osiągną przewagę konkurencyjności, efektywności i innowacyjności. Jednak aby właściwie podejść do cyfryzacji, trzeba zbadać potrzeby firmy, dobrać odpowiednie narzędzia i sfinansować wdrożenie.

Polski Fundusz Rozwoju wspiera firmy w cyfryzacji 

Aby pomóc przedsiębiorcom w  dalszej drodze ku digitalizacji oraz w odpowiedzi na wyzwania z tym związane, Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl spotkań online Infoweek Grupy PFR, poświęcony tematowi cyfryzacji.

W dniach 20-24 listopada, codziennie o godz. 12:00, będą odbywać się bezpłatne spotkania online. Podczas webinarów przedstawiciele m.in.: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polskiego Funduszu Rozwoju dostarczą praktyczną wiedzę dot. źródeł finansowania cyfryzacji, budowania strategii cyfryzacji oraz tego, jakie wsparcie mogą otrzymać firmy w obszarze cyberbezpieczeństwa czy map cyfrowych.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Jednym z większych impulsów dla firm do cyfryzacji i automatyzacji procesów wewnętrznych jest dostępność do finansowana. Biorąc udział w spotkaniach zyskasz:

  • praktyczną wiedzę dostępnych źródeł finansowania, zarówno tych komercyjnych, jak i nadchodzących programów dotacyjnych;
  • dowiesz się, dlaczego warto mieć strategię cyfryzacji firmy i jak ją przygotować na potrzeby wniosków dotacyjnych;
  • zweryfikujesz na ile Twoja organizacja jest gotowa na wprowadzenie obowiązkowego  Krajowego Systemu e – Faktur;
  • poznasz możliwości wsparcia, jakie firmy mogą otrzymać w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz tworzenia map cyfrowych.

Jak dołączyć do spotkań?

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na każde spotkanie. Wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy pod linkiem.

Informacja o organizatorze

Cykl spotkań InfoWeek PFR są organizowane w ramach zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR. Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.

Więcej o Sieć Firm Przyszłości PFR TUTAJ.

źródło