Strzelce Krajeńskie, ze swoim malowniczym otoczeniem i gościnną atmosferą, staną się miejscem, gdzie nawiązane relacje mogą kształtować przyszłość, a pomysły przeradzać się w konkretne projekty. Przygotujcie się na jednodniową podróż przez świat networkingowych możliwości, gdzie każde spotkanie może być kluczem do sukcesu. 27 września w Strzelcach Krajeńskich obiecuje być dniem, który zapisze się w pamięci uczestników jako moment, który zmienił ich drogę do sukcesu.

Podczas wydarzenia nie zabraknie rozmów o działalności samorządu województwa w zakresie innowacji i przedsiębiorczości, informacji dot. możliwości pozyskania środków europejskich (w szczególności z Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 oraz Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki), a także prezentacji oferty Banku Gospodarstwa Krajowego skierowanej dla przedsiębiorców. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać z władzami regionu, miasta oraz powiatu.

Nieformalna formuła śniadania biznesowego ułatwi nawiązywanie kontaktów między firmami i ich integrację oraz nawiązanie trwałych relacji z samorządem. Na podstawie przedsięwzięć realizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego wiemy, jak ważne są działania networkingowe polegające na rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu wzajemnej pomocy. Dlatego tak ważne są spotkania, podczas których strony mają czas na poznanie się, wspólne wypicie kawy czy luźną rozmowę.

Spotkanie odbędzie w środę, 27 września o godz. 10.00 w Strzeleckiej Spółdzielni Producentów Mleka (sala konferencyjna) w Strzelcach Krajeńskich .

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telfonu 661 326 549.