Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej
zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne:

Kierunek -> Eksport:

Rynek niemiecki

28 września br., godz. 10.00-14.00

Biały Lew, ul. Żagańska 42 A, 68-200 Żary

Rozpoczynamy cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych: „Kierunek Eksport”. Pierwsze spotkanie z cyklu dotyczy rynku niemieckiego.

Co w programie? 

Firma w Niemczech – rozpoczynasz działalność? A może szukasz informacji, jak ulokować firmę na rynku niemieckim? Dowiesz się, jak to zrobić.

Dodatkowo: na spotkaniu uzyskasz informację o możliwości pozyskania środków finansowych w Programie Fundusze Europejskie dla Województwa Lubuskiego – oferta Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego dla Przedsiębiorców.

Kto prowadzi spotkanie?

Jolanta Żukowska  – właścicielka firmy Connector Germany – praktyk w relacjach polsko-niemieckich, od lat łączy biznesy i wprowadza firmy polskie na rynek niemiecki oraz niemieckie na rynek polski. Do dzisiaj 100 firm z całej Polski skorzystało ze wsparcia eksperckiego Connector Germany.

———————————————————————————

Agenda:

10:00-10.15 Otwarcie spotkania.

10:15-11:15 Rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej na rynku niemieckim:

Założenie spółki, analiza rynku, wiodące branże, uwarunkowania prowadzenia działalności, możliwości finansowania biznesu na rynku niemieckim.

11:15-12:15 Jak pozyskać partnerów biznesowych w Niemczech? Jak prowadzić biznes z niemieckimi przedsiębiorcami – praktyczne wskazówki?

12:15 Przerwa kawowa.

12:45-13:15 Oferta dla przedsiębiorców: Możliwości pozyskania środków dla przedsiębiorców z programu Fundusze Europejskie dla Województwa Lubuskiego – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest wysłanie e-maila zgłoszeniowego na do dnia 27 września br. z podaniem: nazwy firmy,  branży oraz imienia i nazwiska uczestnika lub zgłoszenie telefoniczne na nr tel. 697 712 733 

źródło