Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w targach Life Sciences Baltics. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 września 2023 w Wilnie.

Life Sciences Baltics to międzynarodowe wydarzenie branżowe poświęcone naukom biologicznym i medycynie, odbywające się co dwa lata na Litwie. Jest to jedno z największych wydarzeń w regionie bałtyckim, skupiające przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego, medycznego, naukowego i akademickiego.

Life Sciences Baltics to platforma umożliwiająca wymianę wiedzy, doświadczeń i kontaktów biznesowych w dziedzinie life science. Na konferencji prezentowane są najnowsze osiągnięcia naukowe, innowacyjne technologie, trendy rynkowe i możliwości współpracy pomiędzy sektorem naukowym a biznesem.

Celem Life Sciences Baltics jest promowanie innowacji, transferu technologii, współpracy międzynarodowej i rozwoju sektora naukowego i medycznego. Wydarzenie stanowi platformę do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, poszukiwania partnerów do współpracy oraz prezentowania najnowszych osiągnięć i rozwiązań w dziedzinie nauk życia.

Partnerem Wydarzenia jest Związek Firm Biotechnologicznych Bio Forum.

Firmy zainteresowane współtworzeniem stoiska PAIH podczas targów mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 26 lipca 2023 r.

źródło