Z ogromną radością ogłaszamy szóstą edycję konkursu Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego! Celem konkursu jest nagrodzenie i promocja innowacyjnych firm, produktów, technologii i usług, które przyczyniają się do rozwoju społeczno-gospodarczego Województwa Lubuskiego.

W tym roku przyznane zostaną nagrody w czterech kategoriach: innowacyjne mikro, małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Laureaci będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 40 000,00 zł!

Nowością w tegorocznej edycji jest kategoria Nagroda Publiczności, gdzie oprócz nagrody finansowej, firmy-laureaci otrzymają szansę na atrakcyjną promocję w postaci spotów informacyjno-promocyjnych. To świetna okazja, by wyróżnić swoje osiągnięcia i zdobyć uwagę szerszej publiczności.

Jeśli Twoja firma ma siedzibę w województwie lubuskim i jest innowacyjna, to nie możesz przegapić tej okazji! Przygotuj niezbędne dokumenty i zgłoś swoją firmę już teraz. Konkursowi przyjrzy się kapituła składająca się z przedstawicieli instytucji biznesowych i badawczych, którzy będą oceniać zgłoszenia pod kątem innowacyjności i rozwoju.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Kongresu Gospodarczego – Lubuskie 2023, która zostanie zorganizowana 5 października w Filharmonii Zielonogórskiej.

To doskonała szansa, aby uhonorować swoje osiągnięcia i przyczynić się do rozwoju regionu. Nie czekaj, zgłoś swoją firmę już dziś! 

Więcej informacji wraz z niezbędnymi dokumentami znajdziecie pod linkiem konkursu:

https://innowacje.lubuskie.pl/konkurs