Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Summer Fancy Food Show 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2023 r. w Nowym Jorku.

Summer Fancy Food Show to najważniejsze i największe w Stanach Zjednoczonych targi sektora spożywczego, które rok rocznie gromadzą tysiące osób. Organizator spodziewa się, że kolejna edycja zachęci jeszcze większą liczbę wystawców krajowych i zagranicznych oraz wizytujących.

W nadchodzącej edycji wydarzenia, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • zaprezentować swoje produkty,

  • wykorzystać wspólną przestrzeń stoiska do spotkań z kontrahentami i potencjalnymi partnerami,

  • skorzystać z merytorycznego i językowego wsparcia w nawiązywaniu kontaktów handlowych z amerykańskimi kontrahentami.

Koszty związane z wynajmem i zabudową stoiska pokrywa Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nowym Jorku. Po stronie wystawcy leżą następujące koszty: opłata rejestracyjna za udział w targach, przeloty, hotele, transport, wyżywienie itd.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Summer Fancy Food Show 2023 i prezentacją oferty w ramach polskiego stoiska PAIH zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 1 czerwca 2023 r.

źródło