W dniach 10-13 czerwca 2023 r. jest organizowana misja gospodarcza do Królestwa Arabii Saudyjskiej (KAS) towarzysząca konsultacjom politycznym przedstawicieli Ministerstw Spraw Zagranicznych Polski i KAS. Wizyta polskich przedsiębiorców w Rijadzie organizowana jest wspólnie przez Krajową Izbę Gospodarczą i Polską Agencją Inwestycji i Handlu we współpracy z Ambasadą RP w Rijadzie i Zagranicznym Biurem Handlowym w Rijadzie.

KIG i PAIH wspólnie z saudyjskimi partnerami rozpoczęły już prace nad przygotowaniem  programu merytorycznego misji, a ZBH w Rijadzie  będzie wspierać Państwa w indywidualnych kontaktach biznesowych.

Głównym punktem programu misji jest planowane na 11 czerwca br. forum gospodarcze w Rijadzie oraz spotkania B2B z saudyjskimi przedsiębiorcami i instytucjami otoczenia biznesu, którego gospodarzem jest Federacja Izb Saudyjskich – partner Krajowej Izby Gospodarczej w Arabii Saudyjskiej.

KIG zapewnia także dodatkowo Państwu kompleksową obsługę organizacyjną związaną z wizytą w Rijadzie w ramach misji gospodarczej: w tym rezerwacją przelotu Warszawa – Rijad – Warszawa, transport lokalny, opiekę organizacyjną na miejscu  oraz rezerwację hotelu, ubezpieczenie, wizy, a także wsparcie organizacyjne w rozmowach B2B przy udziale saudyjskich partnerów.

Uczestnicy misji pokrywają wymienione koszty obsługi organizacyjno-logistycznej udziału w misji, ale istnieje także możliwość zapewnienia logistyki w indywidualnym zakresie.

Z uwagi na krótki czas, jaki nas dzieli od przygotowywanej wizyty, firmy zainteresowane udziałem w misji z zapewnieniem obsługi organizacyjnej uprzejmie proszę o przeslanie na kontakt następujących informacji: , :

  • dane kontaktowe Państwa przedsiębiorstwa (nazwa, adres, www)
  • dane osoby kontaktowej – uczestnika misji (imię i nazwisko, stanowisko, tel i mail),
  • krótki opis profilu firmy oraz oferty na rynek saudyjski (1 strona w j. angielskim)

Link rejestracyjny: https://formularze.kig.pl/pl/2023-06-kas-add/

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kierowanie ich do: Maria Nowakowska, tel. 506 118 375, e-mail: lub Agnieszka Salamończyk, tel.  516 178 476, e-mail: .