Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego podczas konferencji The Next Web. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2023 roku w Amsterdamie, Niderlandy.

The Next Web jest wydarzeniem organizowanym przez firmę wchodzącą w skład Financial Times Group Limited od 2005 roku. Po sukcesach pierwszych edycji stało się największym spotkaniem branży tech / IT w krajach CEE.

Konferencja skupia kluczowych graczy z branży technologicznej, w tym innowacyjne firmy tech / IT, wpływowe media, kadrę kierowniczą wyższego szczebla i inwestorów. The Next Web to okazja do rozwoju biznesu na arenie międzynarodowej, zwiększenia widoczności marki i spotkania z nowymi klientami.

Wydarzenie ma charakter transparentny, organizatorzy udostępniają listy uczestników, wystawców i inwestorów, co daje możliwość wcześniejszego zaplanowania osobistych spotkań podczas sesji B2B.

Więcej szczegółów na stronie organizatora.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Amsterdamie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 10 maja 2023 r.

źródło