Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza lubuskich przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych spotkaniach dotyczących możliwości ekspansji na rynki zagraniczne. Będą to warsztaty „ABC eksportu”.

Warsztaty „ABC eksportu” to budowanie świadomości przedsiębiorców na temat własnego potencjału eksportowego oraz wypracowanie metod niezbędnych przy rozpoczęciu ekspansji zagranicznej. Warsztaty wraz z prezentacją uwarunkowań eksportowych na przykładach wybranych branż i krajów poprowadzą eksperci Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Warsztaty rozpoczną się 24 maja 2023 r. w Zielonej Górze (siedziba Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Chrobrego 1) o godz. 10.00.

Zapisy pod linkiem: https://forms.gle/6RnCfqXSJoQubwQb9

Ponadto zapraszamy na szkolenie „Rynek skandynawski – prowadzenie biznesu na przykładzie Finlandii, Danii i Szwecji”, gdzie dowiedzą się Państwo od czego rozpocząć działalność na tych rynkach, jak zostać skutecznym eksporterem czy jak reklamować swoje usługi, aby zostały one zauważone.

Szkolenie rozpocznie się 31 maja w Gorzowie Wlkp. (Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107) o godz. 10.00.

Zapisy pod linkiem: https://forms.gle/WDPFuSvtn44JaPwL6

Wszelkich informacji w sprawie obu spotkań udzieli Marzena Kubiak – e-mail:  tel. 68 456 54 52.