Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców i przedsiębiorczynie do udziału w spotkaniu regionalnym pt. Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się w środę 26 kwietnia 2023 r. w godz. 11:30-16:00 w Hotelu Mieszko w Gorzowie Wielkopolskim.

Spotkanie będzie idealną okazją do poznania nowych programów realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027: ścieżka SMART i programy dla startupów. Eksperci opowiedzą o realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027 nowych konkursach, programach i formach dofinansowania dla firm, przybliżą warunki i możliwości udziału w wybranym projekcie. Nowe programy otwierają wiele możliwości i form wsparcia również finansowego dla rozwoju firm w Polsce. Każde spotkanie stacjonarne to możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami PARP.

W czasie spotkania przy stoiskach informacyjnych możecie porozmawiać również z osobami reprezentującymi Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Gorzowie Wielkopolskim oraz Enterprise Europe Network (EEN).

Chcecie wziąć udział w spotkaniu stacjonarnym? Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Możecie też oglądać transmisję online.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie PARP.