Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) wraz z redakcją serwisu Portalsamorzadowy.pl organizator XII edycji konkursu TOP INWESTYCJE KOMUNALNE ogłosiło listę 28 nominowanych inwestycji polskich samorządów.

Wśród nominowanych znalazły się dwie lubuskie inwestycje,  CENTRUM ZDROWIA MATKI I DZIECKA oraz MOST W MILSKU.

Każdy może oddać głos za lub przeciw każdemu z przedsięwzięć. Głosowanie skończy się 11 kwietnia o godz. 9.00. Najlepsza inwestycja otrzyma specjalną nagrodę czytelników PortalSamorzadowy.pl.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja odważnych i prorozwojowych komunalnych inwestycji prowadzonych przez samorządy.

W konkursie będą oceniane inwestycje komunalne, które zostały zrealizowane przez jednostki samorządu terytorialnego lub prywatne spółki, które po prywatyzacji wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej, na terenie całej Polski i ukończone/oddane do użytku lub zrealizowane w co najmniej 50% do końca 2022 roku.

Link do głosowania:

 

Więcej informacji dot. konkursu można znaleźć na stronie https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-komunalne-2023,116/