Czy chcesz zaprezentować swoje osiągnięcia na stoisku targowym Polskiej Agencji Kosmicznej podczas największych targów kosmicznych na świecie?

Województwo Lubuskie zaprasza wszystkie małe i średnie firmy wysokich technologii z województwa lubuskiego do udziału w misji gospodarczej na International Astronautical Congress 2022 (IAC) do Paryża w dniach 18-22 września 2022 r.

IAC to wydarzenie, które stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania potencjału własnej firmy i nawiązania relacji podczas networkingu, spotkań i rozmów. Gospodarzem 73. Międzynarodowego Kongresu Astronautycznego w Paryżu jest francuska agencja kosmiczna CNES.

Francja jest jednym z wiodących krajów na świecie w zakresie działalności kosmicznej. Od pierwszych lotów Ariane 40 lat temu do niedawnego sukcesu instrumentów naukowych na Marsie, francuska społeczność kosmiczna wymyśliła, zaprojektowała i rozwinęła innowacyjne rozwiązania kosmiczne i wspiera najbardziej prestiżowe misje w dziedzinach zaawansowanej nauki.

Udział w misji gospodarczej na International Astronautical Congress 2022 (IAC) w Paryżu to szansa na spotkanie z najbardziej zaawansowanymi technologiami kosmicznymi ze świata i wypromowanie własnej firmy.

Rekrutacja potrwa do 31 sierpnia 2022 roku do godz. 23:59.

Udział w misji jest finansowany w 85% ze środków europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Organizator (Województwo Lubuskie) zapewnia bilety wstępu na targi IAC, przeloty, noclegi, pełne wyżywienie i ubezpieczenie.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do:

– przedsiębiorców z branży kosmicznej

– branż wysokich technologii:

– firm z sektora MŚP i  posiadających siedzibę/oddział w województwie lubuskim.

Warunkiem udziału jest pokrycie wkładu własnego w wysokości 15%. Szacowany koszt udziału na uczestnika to 1 800 zł netto.

UWAGA: Końcowy koszt udziału uczestnika uzależniony będzie od kosztów organizacji całego wyjazdu, po wyłonieniu technicznego wykonawcy misji.  Misja odbędzie się w przypadku wyłonienia wykonawcy.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej zobligowani są do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami wyłącznie drogą elektroniczną na adres:

 lub  w terminie do dnia 31 sierpnia 2022 r. do godziny 23:59.

Pliki do pobrania:

 

 

 

Dokument