21 czerwca 2022 roku w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie odbędzie się konferencja „Zielone Inwestycje w PPP”. Jest to cykliczne wydarzenie, na którym w gronie ekspertów i praktyków, przedstawicieli administracji publicznej i sektora prywatnego dyskutuje się czym jest partnerstwo publiczno-prywatne, jakie korzyści płyną z realizacji inwestycji w tej formule i z jakimi wyzwaniami w PPP partnerzy będą musieli się mierzyć.

Podczas tegorocznej konferencji poruszone zostaną następujące tematy:
  • finansowanie projektów PPP – jakie są perspektywy w obecnej sytuacji społeczno – gospodarczej;
  • właściwe zarządzanie  inwestycjami PPP;
  • zielone inwestycje w PPP w Europie;
  • projekty hybrydowe;
  • stan rynku PPP w Polsce i Europie;
  • wyzwania jakie stoją przed partnerstwem publiczno-prywatnym w Polsce.

Tegoroczne wydarzenie będzie miało charakter otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego, którzy zgłoszą chęć udziału, w tym przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, administracji rządowej i sektora prywatnego. Stacjonarna forma spotkania pozwoli, pierwszy raz po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na bezcenne osobiste kontakty, wymianę doświadczeń i podglądów.

W trosce o bezpieczeństwo gości, podczas konferencji zostanie zachowany wymagany przepisami reżim sanitarny. Wydarzenie będzie również transmitowane on-line.

Formularz rejestracyjny

Ramowa Agenda konferencji PPP

Źródło