Krajowa Izba Gospodarcza i MK Business Link, oficjalny i wyłączny przedstawiciel targów WETEX w Polsce zapraszają przedsiębiorców do udziału w Polskim Pawilonie Promocyjnym podczas tegorocznej edycji największego i najważniejszego wydarzenia targowego na Bliskim Wschodzie związanego z technologiami zrównoważonego rozwoju i czystej energii.

Water, Energy, Technology, and Environment Exhibition (WETEX) to prestiżowe wydarzenie targowe organizowane przez rządową agencję Dubai Electricity and Water Authority (DEWA).

Głównym celem organizatorów jest integracja wszystkich gałęzi przemysłu energetycznego i ułatwienie tworzenia nowych możliwości handlowych, usprawniając wymianę doświadczeń oraz prezentując najnowsze rozwiązania w zakresie energii konwencjonalnej odnawialnej, wody, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Jako światowej klasy wystawa, WETEX co roku przyciąga profesjonalistów z całego sektora energetycznego, włącznie z segmentami technologii inżynierskich.

Wydarzenie skierowane jest m.in. do podmiotów posiadających rozwiązania dotyczące sektorów: Water & Waste Water, Energy Technology, Electrical Fittings, Lighting & Luminaries.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, szczególnie w świetle faktu, że Zjednoczone Emiraty Arabskie są niekwestionowanym liderem w globalnym podejściu do zmian klimatycznych, co potwierdza wybór ZEA na gospodarza Szczytu Klimatycznego ONZ COP28 w 2023 r.

Udział jako Wystawca w ramach wspólnego Polskiego Pawilonu Promocyjnego
W ramach prestiżowej powierzchni Polskiego Pawilonu organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą i MK Business Link, każda firma będzie miała możliwość wyeksponowania na przestrzeni 9m2 swojego logotypu, materiałów marketingowych, prezentacji swojego rozwiązania. Zabudowa wykonana zostanie według specjalnego projektu z uwzględnieniem sugestii wystawców.

Pawilon zlokalizowany jest w sektorze Water, Waste Water, Waste Treatment & Environment. Pawilon umieszczony jest wśród największych instytucji rządowych ZEA, między innymi w najbliższym sąsiedztwie Pawilonu Dubai Electricity and Water Authority, najważniejszej dubajskiej instytucji, której celem jest dostarczenie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań energetycznych oraz w zakresie gospodarki wodnej.

Każdy z Wystawców w ramach uczestnictwa w Pawilonie ma zagwarantowane:

  • miejsce w Pawilonie Promocyjnym w strategicznej lokalizacji ze specjalnie zaprojektowaną zabudową;
  • możliwość ekspozycji swoich produktów/materiałów marketingowych;
  • dostęp do konferencji, seminariów, prelekcji na terenie targów;
  • wszystkie opłaty związane z targami – ubezpieczenie, opłaty administracyjne;
  • marketing package – wpis do katalogu wystawców oraz do listy wystawców na www targów, promocję w social media;
  • wejściówki dla gości wystawców;
  • wyjątkowy walor promocyjny, marketingowy i biznesowy uczestnictwa w ramach pawilonu;
  • profesjonalne wsparcie w obsłudze pawilonu;
  • promocję swojej firmy na mediach społecznościowych przedstawiciela targów.

Szczegółowa oferta w załączniku.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z  oraz