POLSKA TURCJA Wirtualne spotkanie biznesowe sektor samochodowo motoryzacyjny

Uprzejmie informujemy, że PolskoTurecka Rada Biznesu, działająca przy Krajowej Izbie Gospodarczej (KIG),wspólnie z TureckoPolską Radą Biznesu, działającą przy Foreign Economic Relations Board (DEiK), organizuje w dniu 29kwietnia 2021r.

SPOTKANIE BIZNESOWE firm polskich i tureckich z sektora motoryzacyjnosamochodowego. Spotkanie odbędzie się online za pośrednictwem platformy ZOOMi będzie prowadzonew języku angielskim.

Planowany harmonogram wydarzenia jest następujący:

Część ogólna informacyjna 12.00 13.30

krótkie wystąpienia inaugurujące ze strony polskiej i tureckiej Prezesów Rad Biznesu oraz Ambasadora Rzeczpospolitej Polskiej w Turcji i Ambasadora Turcji w Polsce

prezentacje aktualnej sytuacji branży motoryzacyjnosamochodowej w obydwu krajach, zakończone sesją pytań i odpowiedzi.

Część druga robocza 13.30 15.30

sesja indywidualnych rozmów bilateralnych pomiędzy firmami uczestniczącymi w spotkaniu, realizowanych w osobnych czat rooms/na osobnych linkach.

Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację online z zaznaczeniem, czy deklarujecie Państwo zainteresowanie w dwustronnych rozmowach B2B z potencjalnym partnerem tureckim(lista uczestników ze strony tureckiej zostanie przesłana przed programem). Przy rejestracji prosimy o wypełnienie rubryki nt. działalności Państwa firmy, jej oferty i ew. potrzeb co do dostawców/kooperantów(2 3 zdania w jęz. angielskim). Informacje te posłużą dopasowaniu rozmówców B2B stosownie do przedstawionych przez Państwa potrzeb.

W załączeniu lista firm tureckich zarejestrowanych na spotkanie.

Do uczestników, którzy potwierdzą udział przesłany zostanie link do części pierwszej (informacyjnej) oraz odrębne linki do części drugiej rozmów bilateralnych. Prosimy o pilne zgłaszanie udziału i przesyłanie informacji.

Rejestracja: https://formularze.kig.pl/pl/20210429turcja/

Informacji telefonicznie lub drogą mailową udziela:

Maria Nowakowska, Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczeje

mail:

tel.: 22 6309783, 506118375.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

PLIKI DO POBRANIA:

Zaproszenie Turcja Web Automoto 21042021

 

Pobierz w PDF