Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do udziału w  Seminarium  Biznesowym  online z cyklu: Zróbmy razem biznes – „Pakistan – Polska – szanse i możliwości współpracy gospodarczej  w zakresie art. rolno-spożywczych oraz świeżych owoców i warzyw” które odbędzie się w dniu  08. grudnia br ( wtorek), w godz 10.90-12.30.

Rejestracja

Jest to kolejne spotkanie organizowane w ramach programu KIG Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami pakistańskimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach  biznesowych w Pakistanie.

W webinarium m.in. wezmą udział przedstawiciele instytucji rządowych obu krajów (Min Rozwoju, Min Rolnictwa, przedstawiciele  stowarzyszeń i izb skupiających firmy sektora rolno-spożywczego), a także firmy – producenci i dystrybutorzy, którzy poszukują nowych rynków zbytu. W trakcie spotkania będzie mieli Państwo okazję zapoznać się z aktualną informacją dot. rynku pakistańskiego, istotną z punktu widzenia polskich firm, chcących prowadzić biznes z Pakistanem.

W spotkaniu również wezmą również  udział: Muhammad Zahid Bahtii, Radca handlowy Ambasady Pakistanu w Polsce, który przedstawi możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z obu krajów – widziane z perspektywy pakistańskiej, a także eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat posiadają kontakty handlowe z Pakistanem.

Spotkanie będzie prowadzone w j angielskim.

Więcej informacji udzieli: Katarzyna KANIEWSKA, Biuro Współpracy z Zagranicą, e-mail: , tel. 226309707

Zapraszamy