Cyfryzacja, zrównoważony rozwój, mobilność, demografia – jakie tematy będą determinować polsko-niemieckie przedsiębiorstwa w najbliższych latach i oferować największy potencjał rynkowy? Na te i inne pytania będzie można otrzymać odpowiedz podczas hybrydowej konferencji AHK „Polsko-niemieckie rynki przyszłości – perspektywy rynkowe i możliwości zmian”.

AHK Polen – 25 lat Konferencja Jubileuszowa
wtorek, 17 listopada 2020, godz. 14.00 – 17.00

Konferencja odbędzie się równocześnie w Berlinie i w Warszawie w formie hybrydowej. Najlepsi mówcy z obu krajów będą dyskutować i odpowiadać na żywo na pytania publiczności oraz uczestników online. Do wygłoszenia video-powitań podczas konferencji zaproszeni zostali Kanclerz Angela Merkel i Premier Mateusz Morawiecki. Jako Keynote-Speaker wystąpi laureat konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą 2020, przedstawiciel firmy Cloud Ferro. Moderację poprowadzą dr Agnieszka Łada (Niemiecki Instytut Spraw Polskich) i redaktor Marcin Antosiewicz.

Więcej informacji, agenda, prelegenci, : https://eventory.cc/event/polsko-niemieckie-rynki-przyszlosci-deutsch-polnische-zukunftsmarkte/home