Zapraszamy na V FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA 2020, które w tym roku ODBĘDZIE SIĘ 9-10 PAŹDZIERNIKA 2020 W FORMULE ONLINE! Forum Gospodarcze Polonii Świata to obecnie jedna z największych na Świecie platform spotkań Polonii w obszarze biznesu. To strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat. Miejsce na internacjonalizację i integrację oraz bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji, urzędów.
Uczestników Forum łączy nie tylko cel ekonomiczny, ale również tożsamość, dziedzictwo, wspólny język, historia, pochodzenie i kultura, a patriotyzm gospodarczy jest misją i dewizą wszystkich gości.

W FGPŚ uczestniczą corocznie przedstawiciele biznesu z ponad 30 krajów świata, 40 zrzeszeń reprezentujących blisko 100 zagranicznych organizacji otoczenia biznesu z 6 kontynentów.

Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Jeśli planujesz ekspansje na nowe rynki, poszukujesz inwestora lub kooperanta to musisz być na Forum. Możliwość udziału w dedykowanych spotkaniach B2B jest dla wielu uczestników spotkań bizneswych najważniejszą częścią programu.

W trakcie poprzednich edycji zrodziło się wiele inicjatyw, a spotkania zaowocowały nowymi kontraktami i inwestycjami. Więzi towarzyskie i biznesowe ciągle trwają i przynoszą nie tylko profity ekonomiczne, ale także sprawiają wiele przyjemności i radości.

Więcej informacji, program oraz rejestracja: http://polonia4um.com/