W dniach 7 – 9 października br. organizowany jest VI Szczyt Inwestycyjny w Kolumbii. W wydarzeniu udział bierze m.in. Prezydent Kolumbii Ivana Duque, członkowie rządu, a także b. Prezydent USA Bill Clinton.

Celem Szczytu jest przekazan

ie zagranicznym firmom informacji o możliwościach inwestowania na terenie tego kraju oraz ułatwieniach oferowanych przez administrację publiczną Kolumbii. Przewidziana jest także runda rozmów między potencjalnymi partnerami.

https://colombiainvestmentsummit.co/en

Polscy inwestorzy są już obecni w Kolumbii i widać szanse dalszego  rozwoju współpracy inwestycyjnej, tym bardziej że od kwietnia br.  Kolumbia jest członkiem OECD, co nakłada na ten kraj szereg obowiązków.

Jednocześnie informujemy, że spotkanie jest w wersji online, strona domyślnie otwiera się w języku hiszpańskim, jednak w prawym górnym rogu jest ikona zmiany języka.

Poniżej zamieszczamy publikację w języku angielskim zawierającą wykaz ponad 130 projektów inwestycyjnych mogących zainteresować inwestorów z różnych obszarów, począwszy od górnictwa i energetyki, a skończywszy na turystyce i technologiach informatycznych oraz komunikacyjnych.

https://colombiainvestmentsummit.co/en