Zapraszamy do odwiedzenia targów ECOMONDO The Green Technologies Expo, które odbędą się w Rimini we Włoszech w dniach od 3 do 6 listopada 2020 r. Targi Ecomondo są w Europie wiodącym  wydarzeniem poświęconym gospodarce o obiegu zamkniętym.

 
Wydarzenie  jest okazją do:
  • spotkań z międzynarodowymi nabywcami z branży
  • nawiązania kontaktów z instytucjami europejskimi i uniwersytetami
  • udziału w wydarzeniach szkoleniowych
  • zapoznania się z nowinkami
  • rozwoju własnego biznesu

Targi promują networking międzynarodowy oraz rozwój firm na rynkach całego świata. W trakcie wydarzenia organizowane są spotkania z potencjalnymi klientami, istnieje możliwość zabrania głosu na konferencjach i seminariach, dodatkowo miejsce ma matchmaking z wybranymi kupującymi, odbywają się dyskusje z szerokim gronem profesjonalistów zainteresowanych innowacjami i technologiami, spotkania z ekspertami w zakresie rozwoju nowych biznesów. Targi dają możliwość poszukiwania nowych klientów, reklamowania własnej marki. Ponadto Ecomondo daje niepowtarzalną okazją do spotkań ze start-upami i planowania wspólnych przedsięwzięć, jak również zapewnia kontakt z naukowcami.

Wszystkie informacje związane z tematyką targów, listy uczestników, harmonogram oraz rejestracja dostępne są na stronie wydarzenia:  https://en.ecomondo.com/