Jeśli masz propozycję projektu w zakresie badań i rozwoju innowacyjnych produktów i aplikacji o silnym potencjale rynkowym i chcesz rozwijać go międzynarodowo, weź udział w konkursie GlobalStars, współorganizowanym przez NCBiR. Zdobędziesz nawet 1 mln zł oraz możliwość współpracy z partnerem z Singapuru.

 

Jeśli prowadzisz firmę i należysz do sektora MŚP bądź zarządzasz jednostką prowadzącą badania, możesz wziąć udział w konkursie GlobalStars, zdobyć finansowanie na międzynarodowy projekt badawczo-rozwojowy i zacieśnić polsko-singapurskie relacje naukowo-przemysłowe. Do inicjatywy aplikować mogą zarówno pojedyncze podmioty, jak i ich grupy, z zastrzeżeniem, że pojedynczymi podmiotami mogą być jedynie MŚP, a w grupach muszą one pełnić funkcję lidera.

Środki dostępne dla każdego z podmiotów to maksymalnie 500 tys. zł, natomiast całe projekty, reprezentowane przez wiele organizacji mogą liczyć na kwotę wynoszącą nawet 1 mln zł.

Aby wziąć udział w programie, konieczne jest znalezienie partnera w postaci singapurskiej firmy, dlatego też uruchomiona została elektroniczna platforma B2B, na której znalejdziesz profile działalności tamtejszych spółek zainteresowanych udziałem w konkursie. Dodatkowo 25 czerwca odbędzie się webinarium dla polskich firm.

Nabór wniosków trwa do 15 października br. Dowiedz się więcej o programie na dedykowanej stronie internetowej.

 

pfr