Na co przedsiębiorca lub samorząd może otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej w 2020 r.? Jak planować i realizować kampanie na Facebooku? Jak żyć w zgodzie z naturą, samym sobą i ograniczyć konsumpcjonizm? Na te pytania odpowiemy podczas styczniowej Lubuskiej Akademii Rozwoju.

Zaczniemy praktycznymi informacjami dla przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego. Tematem będzie wsparcie z funduszy europejskich w 2020 r., czyli kiedy i na co?
Następnie Dagmara Kokoszka – specjalistka w kampaniach Facebook & Google Ads, doktorantka studiów o profilu ekonomicznym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – podpowie słuchaczom Akademii, jak umiejętnie korzystać z zasobów marketingu internetowego. Pochodząca
z Zielonej Góry prelegentka od ośmiu lat pracuje w agencjach reklamowych, sklepach internetowych oraz współpracuje z czołowymi polskimi blogerami.

Na zakończenie trzeciej sesji LAR wystąpi Katarzyna Wągrowska – autorka bloga ograniczamsie.com, propagatorka życia w zgodzie z naturą i samą sobą, autorka książki pt. „Życie zero waste. Żyj bez śmieci i żyj lepiej”. Tematem wykładu gorzowianki, która obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu, będzie: Ograniczam się – od nadmiaru do umiaru.

W nawiązaniu do tematyki styczniowego zjazdu, uczestnicy otrzymają poręczny eko-upominek, który zapewni czystą i smaczną wodę każdego dnia. Upominek słuchacze otrzymają po zakończeniu wykładu Katarzyny Wągrowskiej. Nie ma możliwości otrzymania go wcześniej.

Trzecia sesja czwartej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju odbędzie się w piątek 17 stycznia. Rozpoczynamy o godz. 11.00, na spotkanie tradycyjnie zapraszamy do sali kolumnowej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

Więcej informacji i zapisy na akademia.lubuskie.pl

Agenda do pobrania