W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ambasady Wielkiej Brytanii w RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej, w ramach polsko – brytyjskiego Forum Gospodarczego (BTI) uprzejmie zapraszamy na specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego Brexit.

Sesja odbędzie się w dniu 27 czerwca w godzinach 16:00- 18:00, Sala Belweder, w Hotelu Sofitel w Warszawie.

Na sesję obowiązuje osobna rejestracja ze względu na ograniczoną liczbę miejsc:

REJESTRACJA BREXIT

Wielka Brytania przygotowuje się do wyjścia z Unii Europejskiej. Priorytetem rządu brytyjskiego jest opuszczenie Unii Europejskiej poprzez zawarcie umowy z Unią Europejską. Rząd brytyjski kontynuuje również przygotowania bez umownego opuszczenia Unii Europejskiej. W ramach tych przygotowań uprzejmie zapraszamy przedstawicieli biznesu, którzy eksportują lub importują towary oraz usługi do Wielkiej Brytanii na spotkanie z przedstawicielami rządu brytyjskiego.

Będzie to okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z brytyjskimi urzędnikami pracującymi nad kluczowymi kwestiami związanymi z handlem z Wielką Brytanią oraz, aby dowiedzieć się o najnowszych przygotowaniach do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Po spotkaniu, uprzejmie zapraszamy na cocktail wieczorny o godzinie 19:00.

W dniu następnym, tj. 28 czerwca, również w hotelu SOFITEL, zapraszamy do udziału FORUM BTI. Po sukcesie pierwszej edycji w 2018 r., Rządy Polski i Wielkiej Brytanii uzgodniły, że tematem tegorocznego będzie ZIELONY WZROST – który jest dużym wyzwaniem, przed którym stoją obydwa kraje.

Program całego Forum znajdą Państwo w załączeniu.

REJESTRACJA FORUM BTI

Dołącz do nas i pomóż nam wspólnie budować zielony wzrost!

Oficjalnym językiem konferencji jest j. angielski. Tłumaczenie polsko-angielskie zostanie zapewnione tylko na sesji dot. Brexitu 27.06.2019 r. oraz podczas oficjalnego otwarcia Forum w dniu 28.06.2019 r.

 

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt:

 

Monika Sasiak

Zastępca Dyrektora

Biuro Współpracy z Zagranicą

 

Tel. +48 22 630 97 23