Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości będzie organizatorem polskiego stoiska narodowego na międzynarodowych targach MEDICA w Dusseldorfie.

Targi MEDICA w Dusseldorfie, które w tym roku odbędą się w dniach 1821 listopada, to największe w Europie i jedne z najbardziej znaczących na świecie targów wyposazenia i aparatury medycznej. Prezentowane są tam najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu elektromedycyny i technologii medycznych, IT dla branży medycznej, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, fizjoterapii i technologii ortopedycznej oraz produktów jednorazowego użytku.

Mając na uwadze prestiż wydarzenia oraz dobre doświadczenia z roku ubiegłego, serdecznie zachęcamy Państwa  do udziału w stoisku narodowym w 2019 roku.

Zainteresowane firmy i instytucje będą mogły nieodpłatnie korzystać z powierzchni na stoisku narodowym. Wszelkie pozostałe koszty uczestnicy przedsięwzięcia pokrywają we własnym zakresie (w tym transport na miejsce wydarzenia, zakwaterowanie, przygotowanie i transport materiałów reklamowych, ubezpieczenie i transport ewentualnych eksponatów, bilet wstępu na targi). Uczestniczące w nim polskie podmioty będą miały możliwość:

  • prezentacji własnych rozwiązań w formie eksponatów (gotowych urządzeń i prototypów), w zależności od liczby zainteresowanych i dostępności powierzchni,
  • prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety itp.),
  • wyświetlania materiałów audio-wizualnych na ekranach dostępnych na stoisku (filmy promocyjne, prezentacje itp.),
  • odbywania spotkań w przygotowanej na stoisku strefie b2b lub w wydzielonych pomieszczeniach,
  • skorzystania ze stoiska w celu organizacji prezentacji dla zaproszonych gości wg ustalonego harmonogramu.

Na stoisku na targach MEDICA 2019 dostępny będzie personel pomocniczy informujący zwiedzających o polskich wystawcach na tych targach, jak również tłumacze i eksperci merytoryczni posiadający wiedzę i doświadczenie z zakresu polskiej oferty branży sprzętu medycznego.

Stoisko narodowe zorganizowane w 2018 roku, które miało na celu prezentację polskich innowacyjnych rozwiązań w obszarze medycyny, odniosło duży sukces promocyjny i uzyskało wysokie oceny wśród obecnych instytucji i firm. Szczególnie dobrze oceniana była funkcjonalność stoiska z możliwością odbywania spotkań biznesowych z firmami zagranicznymi (łącznie odbyto ponad 800 spotkań), a także jego wielkość (250 m kw.) i nowoczesny wygląd. Relacja filmowa z ubiegłorocznego stoiska znajduje się na kanale YouTube Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Uprzejmie prosimy o przekazanie do PARP informacji o zamiarze uczestnictwa w targach w możliwie najkrótszym terminie. Osobami kontaktowymi w kwestiach organizacji udziału w wydarzeniu są pp. Sylwia Banaszkiewicz: tel. 22 432 82 97, sylwia_ oraz Magdalena Zwolińska:  tel. 22 432 86 43, magdalena_zwolińska@parp.gov.pl.