23. Międzynarodowe Sympozjum Konstrukcji Lekkich w Dreźnie
oraz na
Obchody Jubileuszu 25-Lecia
Instytutu Konstrukcji Lekkich i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

27-28 czerwca 2019 r.
w MESSE DRESDEN oraz w Instytucie Konstrukcji Lekkich i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, Technische Universität Dresden

Tegoroczne Międzynarodowe Sympozjum Konstrukcji Lekkich skupia się na tematach i projektach wyznaczających trendy w zmieniającej się wraz z cyfryzacją branży konstrukcji lekkich. Synergetyczne spotkanie ekspertów z branży służy jako forum dyskusyjne w dziedzinie działań badawczo-rozwojowych, jak również jako platforma dla inicjacji i rozwoju zrównoważonych, interdyscyplinarnych kooperacji. Na globalnym rynku, który w coraz większym stopniu charakteryzuje się cyfryzacją, międzynarodowe i interdyscyplinarne partnerstwa oferują nowe możliwości wspólnego doskonalenia i wzmacniania własnych kompetencji. Chcemy wykorzystać te możliwości do wspólnego kształtowania przyszłości naszego europejskiego rynku, by dzięki temu uzyskać globalną przewagę konkurencyjną u progu czwartej rewolucji przemysłowej.
Jednocześnie chcielibyśmy wspólnie z Państwem świętować 25-lecie istnienia Instytutu Konstrukcji Lekkich i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, Technische Universität Dresden. Będzie to okazja, by wspólnie spojrzeć wstecz, poinformować Państwa o sukcesach, aktualnych osiągnięciach i obecnych kompetencjach ILK i wspólnie z Państwem spojrzeć na przyszłe wyzwania w branży konstrukcji lekkich. Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić, by towarzyszyć nam w tej podróży ku nowym, cyfrowym horyzontom!

Więcej informacji na temat 23. Międzynarodowego Sympozjum Konstrukcji Lekkich w Dreźnie oraz 25-lecia istnienia ILK, jak również odnośnie programu i rejestracji można znaleźć na stronie
leichtbausymposium.de.
Z niecierpliwością czekamy na Państwa wizytę w Dreźnie.