Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 zakończył rekrutację uczestników misji gospodarczej do Hanoweru (Niemcy), która zaplanowana jest w dniach  31.03.-5.04. 2019 r.

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych”

 Misji towarzyszy uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe, które zalicza się do najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej na świecie. Województwo Lubuskie prezentować będzie swoją ofertę na stoisku narodowym. W czasie targów Polska chce pokazać różnorodność technologiczną polskiego przemysłu, ze szczególnym naciskiem na sektory: IT, automatyki przemysłowej, elektromobilności i energii.

W efekcie przeprowadzonej rekrutacji do udziału w misji zgłosiło się 10 lubuskich przedsiębiorców, przedstawicieli firm branży budowy maszyn i urządzeń, metalowej, energetycznej oraz IT. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji to:

Elektrobud S. A. (Wschowa)

Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. (Zielona Góra)

Classic Metal (Żary)

WAG&TK (Żary)

Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS INTEGRAL Sp. z o.o. (Zielona Góra)

Gotech Sp. z o.o. (Gorzów Wlkp.)

Adam Sobczyk Biuro Konstrukcyjne PEGAS (Jasień)

Streamsoft Sp.z o.o. Sp.k. (Zielona Góra)

Hertz Systems Ltd. Sp. z o.o. (Zielona Góra)

CVH sp. z o.o. (Odział / Zielona Góra)