W Sali Dębowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej 14 grudnia rozpocznie się III edycja Lubuskiej Akademii Rozwoju. Naukę rozpoczną spotkania z bardzo ciekawymi gośćmi, należącymi do czołówki ekspertów w swoich dziedzinach.

Jak osiągnąć sukces w biznesie opowie Grzegorz Łapanowski – kucharz, przedsiębiorca, dziennikarz kulinarny, założyciel i prezes Fundacji Szkoła na Widelcu, właściciel Food Lab Studio, inicjator Gastro Garden i organizator Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego. Autor licznych książek kulinarnych, a także wielu programów telewizyjnych i radiowych. Juror oraz prowadzący polską edycje Top Chef.

Następnie o tym jak w osiągnięciu wyznaczonych celów ważna jest głowa i pozytywne myślenie porozmawia z uczestnikami Julia Chomska – absolwentka psychologii SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada certyfikat I i Ii stopnia z zakresu terapii Biofeedback EEG, która daję bardzo szybkie i znaczące efekty. Prowadzi trening mentalny dla zawodników oraz trenerów, współpracuje z drużynami oraz indywidualnymi zawodnikami od juniorów rozpoczynających swoją przygodę ze sportem po Mistrzów Polski, Europy i Świata. W kontakcie z klientem, czy zawodnikiem stawiam na nowoczesne formy poprawiające funkcjonowanie człowieka i dające szybkie efekty widoczne w funkcjonowaniu człowieka w różnorakich sytuacjach życiowych.

Zwieńczeniem zajęć będzie opowieść o tworzeniu marki, którą przygotuje Paweł Tkaczyk – prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. Autor trzech bestsellerów – „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologii”. Jest cenionym mówcą publicznym – jego wystąpienie podczas TEDx w Poznaniu jest najczęściej oglądaną online prezentacją z tego wydarzenia. Wykładowca studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej, studiów podyplomowych AGH w Krakowie, WSAiB w Gdyni. Współpracuje min. in. z Leroy Merlin, Grupą Allegro, Diners Club, Agorą, HBO, LOT-em, Avonem, BGŻ, ING, BPH SA, Orange, Rzetelną Firmą, Credit Agricole, Money.pl.

Jak zwykle nie zabraknie także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi (w szczególności Regionalnym Programem Operacyjnym Lubuskie 2020).

W załączeniu przedstawiam szczegółową agendę I zjazdu.

Zapisy do udziału w przedsięwzięciu przyjmujemy pod linkiem – http://akademia.lubuskie.pl/form.php

Zapraszamy serdecznie!

załącznik