W dniach 5-8 września br. odbędą się w Rydze targi rolno-spożywcze „Riga Food 2018”. Do stolicy Łotwy przyjedzie prawie tysiąc wystawców z 35 państw. Jest to największa impreza szeroko rozumianego sektora żywnościowego organizowana w krajach bałtyckich.

Ambasada RP w Rydze organizuje stoisko informacyjno-promocyjne, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy, które są zainteresowana rozwinięciem działalności na rynku łotewskim.

Firmy zainteresowane wzięciem udziału w tragach i wysłania swoich przedstawicieli, proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej działalności wraz z podpisanym oświadczeniem o obecności przez wszystkie dni trwania targów na adres: . Dokumenty należy wysyłać do dnia 15 sierpnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ambasada RP oferuje do zagospodarowania stoisko o powierzchnii wystawowej (ok. 18m2) wyposażone w podstawowy sprzęt (trzy info-standy, stolik, cztery krzesła, oświetlenie, wykładzina, półki ścienne).

Dla firm, które nie będą mogły być fizycznie reprezentowane na imprezie wystawienniczej istnieje możliwość przesłania na adres placówki własnych materiałów promocyjnych, które będą następnie dystrybuowane na targach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.bt1.lv/rigafood/eng/index.php