Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach w Mexico City (INA PAACE), które odbędą się od 11 do 13 lipca br.

Podczas targów firmy mogą bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
  • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym
  • Organizacji spotkań B2B

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://parts.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259622,kalendarz-wydarzen.html

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targi INA PAACE zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

z dopiskiem „Nazwa i miasto targów, nazwa firmy” oraz załączony na oddzielnej kartce spis zawartości danej paczki ( dla potrzeb spedycyjnych i utworzenia listu przewozowego) do 15 czerwca do końca dnia. Waga paczki dla jednej firmy to około 1 kg. Prośba o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Recepcja PAIH czynna jest całą dobę. PAIH zastrzega sobie możliwość wykorzystania materiałów firmy na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie.

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów na link:https://drive.google.com/drive/folders/1x4XmGKXXI1JPEN1Xe4pcYoRc_MPa3V_L?usp=sharing

 

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targi.

 

Więcej informacji udziela Pan Marek Sieczkowski, email: , tel. +48 600 400 816