Przed nami siódma, ostatnia sesja wykładowa, a przedostatnie spotkane z Lubuską Akademią Rozwoju.

11 maja 2018 r. zapraszamy do udziału w VII sesji Akademii. Proponujemy wspólne zajęcia dla przedsiębiorców oraz  jednostek samorządowych, które  odbędą się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Urzędzie Marszałkowskim.

Zajęcia rozpocznie blok informacyjny UMWL, następnie dr Dorota Matuszak z Departamentu Przedsiębiorczości i Strategii Marki Urzędu Marszałkowski zaprezentuje działania samorządu województwa lubuskiego dla młodzieży jakimi są m.in. kampania Młodzi on-Life, konkurs Lubuskie Niepodległościowe Inicjatywy Młodzieżowe, Warsztaty Młodego Lidera Innowacji oraz wsparcie szkolnictwa zawodowego w każdym powiecie województwa.

Małgorzata Zasina – z Głównego Puntu Informacyjnego Funduszy Europejskich UMWL w Zielonej Górze omówi kwestie związane z aktualnymi naborami w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) pn. „Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”.

Ponadto zapraszamy Państwa na wykład „Dress code w biznesie (i w urzędzie)”, który zaprezentuje Kinga Borkowska, stylistka i Personal Shopper.

Ostatnią część poświęcimy mediom społecznościowym i temu jak mogą one pomóc w promocji firm, czy instytucji. Prelekcję  Media społecznościowe kluczem do promocji Twojej firmy/instytucji” przedstawią Bartosz Benewiat i Maciej Iwo Adaszyński z firmy Reprezetuj.com.

 

W załączeniu poniżej agenda sesji.

– AGENDA LAR 11. 05. 2018

Zapraszamy serdecznie na najbliższe wykłady Lubuskiej Akademii Rozwoju.